Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler
Künye

  İmtiyaz Sahibi

  Serkan Candaş

    [email protected]

    İnternet Editörü

Banu Akçın

      Finans – Muhasebe

      Baha Kosifoğlu

         Reklam-Sponsorluk

           [email protected]

     Yönetim Adresi

      Adres: Kadıköy/İstanbul

      Telefon:

      ( 0538) 582 18 84

        E-Posta:

           [email protected]

            [email protected]

Spothaberler.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. spothaberler.com’da yayımlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı SpotHaberler’e aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

GİZLİLİK İLKELERİ

spothaberler.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları spothaberler.com’a aittir. spothaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar spothaberler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

spothaberler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. spothaberler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman da değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the spothaberler.com. However, sometimes the spothaberler.com uses third parties to process your information. Ww.SpotHaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the spothaberler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the spothaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the spothaberler.com and its services. When you use spothaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the spothaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ