Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

AHMET MÜMTAZ TAYLAN’IN EMPATİ’DE KONUĞU: ENGİN HEPİLERİ

Engin Hepileri: Bizi oğlumuz yönlendiriyor, o bizim çimentomuz…

31 Mart 2023 tarihinde eklendi.
AHMET MÜMTAZ TAYLAN’IN EMPATİ’DE KONUĞU: ENGİN HEPİLERİ
NTV ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Empati’de Ahmet Mümtaz Taylan’ın konuğu olan oyuncu Engin Hepileri, yaşanmış hikayelerle Empati kurarken, aile hayatına dair de dikkat çeken açıklamalar yaptı.
Bizi oğlumuz yönlendiriyor, o bizim çimentomuz
Engin Hepileri “Ailemizin direği şu an da Can” diyerek, 5 yaşındaki oğluyla perçinlenen mutlu aile hayatına dikkat çekti. Hepileri: ‘Hayatın anlamı ailede. İşlerden vakit bulup, Beyza ve Can’la üçgenimizi kurup, telefonlarımızı bırakıp, Can’ın odasına geçtiğimizde gerçek hayatın orada olduğunu görüyorum. Orada çok mutlu olduğumu hissediyorum. Ailenin direği şu an da Can. Çimentomuz o, o bizi yönlendiriyor’ dedi.
Apartman dairesinde kedi ya da köpek olmaz!
Engin Hepileri: “Ben bir apartman dairesinde oturuyorum. Apartman dairesine bir kediyi ya da bir köpeği sokmanın doğru olmadığını düşünüyorum kendimce. Onun özgürlüğünü kısıtladığımı düşünüyorum, toprağa basmayan bir hayvanın kendi yetilerinden uzaklaşacağını düşünüyorum. Onu 5 saat 6 saat sokağa çıkartabilecek zamanım ya da bahçeli bir evim olsa kesinlikle köpeğim kesin olurdu. Çünkü özellikle köpekleri çok seviyorum” dedi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ