Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Akçansa kadın öğrencilere desteğini GençİZ staj programıyla sürdürüyor

Kadın öğrencilerin sektörde deneyim kazanmalarını destekleyen program gençlerin hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmeye; iş hayatının içinde farklı alanları yakından tanımalarına yardımcı oluyor…

12 Haziran 2023 tarihinde eklendi.
Akçansa kadın öğrencilere desteğini GençİZ staj programıyla sürdürüyor

Sabancı Holding ve Heidelberg Materials ortak kuruluşu Akçansa’nın “Future of Work – İş’in Geleceği” vizyonu ile kadın öğrenciler için geliştirdiği, ilk günden itibaren gerçek bir iş ve gelişim deneyimi sunan yeni nesil uzun dönem staj programı GençİZ’in ikinci dönem başvuruları başladı.

Program kapsamında üçüncü ve dördüncü sınıf lisans öğrencileri ile yüksek lisans programlarında eğitimlerine devam eden genç yetenekler başvuruda bulunabiliyorlar.

İlk senesinde 7 binin üzerinde başvuru alınan programda 26 kadın öğrenci 8 ay süren staj dönemi boyunca teknik ve kişisel gelişim eğitimleri ile geleceğe hazırlanma ve çeşitli iş kollarını yakından tanıma fırsatı elde ettiler. Öğrenciler ayrıca çapraz yetkinliklerini geliştirmeleri için şirketin stratejik hedefleriyle uyumlu olacak şekilde ‘Çimento ve Betonda İnovasyon’, ‘Karbon Yakalama ve Kullanma Teknolojileri’ ‘Veri Bilimi ve Çimento Sektörü İçin Dijital İkizler’ ile ‘Çimento ve Beton’da Sürdürülebilirlik’ başlıkları altında projeler geliştirdiler.

Programın ikinci döneminde Akçansa’ya katılacak gençler şirketin ‘Let’s Shape The Future Together’ genç yetenek işe alım programına hazırlanma imkânı da yakalayacak.

9 Temmuz tarihine kadar başvuruların kabul edileceği GençİZ programı ile ilgili detaylı bilgi buradan alınabiliyor.

 

Detaylı Bilgi İçin

Akçansa Kurumsal İletişim

Anıl Erbayrak / [email protected] / 0553 317 46 06

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ