Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

AKP listesinde Pensilvanya ziyaretinden iki aday

2012’de ABD’ye giderek Fetullah Gülen ile isimlerin büyük bir kısmı üç dönem kuralına takılırken, o karede poz veren iki isim AKP listelerine girdi…

11 Nisan 2023 tarihinde eklendi.
AKP listesinde Pensilvanya ziyaretinden iki aday

Pensilvanya yolcularından sadece Mustafa Hamarat milletvekili adayı olarak listeye girdi. İzmir’den aday gösterilen gazeteci Şebnem Bursalı’nın da Gülen’le el pençe çekilmiş fotoğrafı bulunuyor.

AKP listesinde Pensilvanya ziyaretinden iki aday - Resim : 1

Meşhur Pensilvanya fotoğrafının güncel hali şöyle:

Fatoş Gürkan, 23 ve 24. dönem AKP Adana milletvekilliği yaptı. Halen AKP Genel Merkez Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı. Safiye Seymenoğlu, 2007-2015 arasında AKP’den iki dönem vekillik yaptı.

AKP DIŞ İLŞKİLER YARDIMCISI

Damadı Yasin Erem Serim, Dışişleri Bakan Yardımcısı. İlknur İnceöz, Aksaray milletvekili olarak üç dönem kuralına takıldı. Dilek Yüksel, eski Tokat milletvekili, uzun süre Vakıfbank Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Kasım 2022’de DEVA’ya katıldı. Adem Tatlı, eski Giresun milletvekili. Tareks Genel Müdürlüğü yaptı, geçen yıl Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz istifa edince o da ayrıldı. Siirt Milletvekili Osman Ören ve Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, aday gösterilmedi. Afif Demirkıran, 2002-2015 Batman ve Siirt milletvekilliği yaptı. Turkcell Yönetim Kurulu üyesi ve AKP Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı. Ahmet Öksüzkaya, AKP Kayseri eski milletvekili, 15 Temmuz darbesinden sonra kaçtı.

AKP listesinde Pensilvanya ziyaretinden iki aday - Resim : 2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ