Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Depremin ateşi Survivor’a da düştü! Yakınını kaybeden o isim ağlayarak Türkiye’ye döndü

Büyük deprem sonrasında çekimleri duran Survivor’da olay bir gece yaşandı. Acun Ilcalı tüm yarışmacıları toplayarak deprem haberini verdi. Bazıları sinir krizi geçirirken, Aysun Keskin ise bir anda konseyi terk etti. Bakın depremde kimi kaybetmiş?

23 Şubat 2023 tarihinde eklendi.
Depremin ateşi Survivor’a da düştü! Yakınını kaybeden o isim ağlayarak Türkiye’ye döndü

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor da, deprem sonrası yayınlanmamıştı. Acun Ilıcalı önceki akşam yarışmacılara deprem haberini verdi. O anların yayınlanması tepki çekerken yarışmacılar da büyük bir üzüntü yaşadı. Hiçbir şeyden haberi olmayan iki grup adeta ağlama krizine girdi. Yayına damgasını vuran isen Aysu Keskin oldu.

survovor.jpg

DEPREMİ DUYAN ADAYI TERK ETTİ

Türkiye’yi derin bir yasa boğan deprem Survivor adasını da vurdu. Yarışmacıların habersiz olduğu depremi Acun Ilcalı üzüntüyle açıkladı. Ağlama krizlerinin yaşandığı adadan 6 kişinin de ayrıldığı iddia edildi.

adalar.jpg

ACUN’A BÜYÜK TEPKİ

Çekimleri duran yarışmada ne zaman yayınların başlayacağı merak konusu olurken, Acun Ilcalı’nın deprem haberini verdiği o yayın büyük tepki topladı. Kimileri ‘bunun da reklamı yapılmazdı’ yorumları yaptı

aglama.jpg

YAKINI KAYBETMİŞ İDDİASI

Deprem haberini aldıktan sonra ağlayarak konseyi terk eden Aysu Keskin, Acun Ilcalı’yı dinlemeden koşarak ayrıldı.

Keskin’in apar topar Türkiye’ye döndüğü iddia edildi. En yakın arkadaşı vefat eden Aysu Keskin Acun Ilıcalı’nın ısrarlarına rağmen yarışmayı terk ettiği iddialara arasında.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ