Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Didem Ezgi Kurt’un yeni teklisi ”Yeteri kadar” yayında!

23 Ağustos 2023 tarihinde eklendi.
Didem Ezgi Kurt’un yeni teklisi ”Yeteri kadar” yayında!
Didem Ezgi Kurt , 2021 yılında başladığı solo kariyerine yeni teklisi  “ Yeteri Kadar ” ile yepyeni bir soluk getiriyor.
Alışılmış akustik ve latin soundunun dışına çıkarak down beat dance ritmlerine yöneldiği yeni teklisinde sanatçı; kendi özgün şarkı yazarlığı tarzını modern pop tınılarıyla birleştiriyor.
Yeteri Kadar isimli şarkının söz ve müziği Didem Ezgi Kurt’a , düzenlemesi ise başarılı aranjör Metehan Köseoğlu’na ait.
Günümüz insanının  yalnızlıkla imtihanında kendi ruhundan vazgeçmeden nasıl anlamlı ilişkiler kurabileceğini sorgulayan şarkının fotoğrafları Deniz Kalkavan, klibi Barış Murathanoğlu tarafından Marmaris’te çekildi.
Didem Ezgi Kurt, Yeteri Kadar isimli yeni şarkısı ile ilgili hislerini şu şekilde ifade ediyor.” Artık içinde kendi varoluşlarıyla kabul görüp sevildiklerini, büyüyüp çoğaldıklarını hissedemedikleri halde sırf yalnızlıktan ölümüne korktukları için bir arada kalmaya çalışan iki sevgilinin hikayesi  ‘Yeteri Kadar’. Günden güne daha da bireycileşen modern toplumumuzda aslında herkes aynı oranda yalnız ve sevgisiz , en azından buradan bakınca o kadar da  yalnız değiliz; belki de yalnız olmak sahici olmamak kadar korkulacak bir şey değildir diyor şarkıda kadın ve kendi sahici hislerinin ve ihtiyaçlarının peşinden gitmesi için cesaretlendiriyor kendisini, hem de sevgilisini …”
Didem Ezgi Kurt’un yepyeni çalışması ”Yeteri Kadar”  18 Ağustos’ta tüm müzik platformlarında yerini aldı.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ