Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Dr. Hakan Bayraktar ‘Güller hürmetine yakma ya rabbi’ İlahisi ve klibini yayınladı

Dr. Hakan Bayraktar biraz iyilik, biraz şifa, biraz da umut olsun diyerek ‘GÜLLER HÜRMETİNE YAKMA YA RABBİ’ İlahisi ve video klibini yayınladı…

23 Mart 2024 tarihinde eklendi.
Dr. Hakan Bayraktar ‘Güller hürmetine yakma ya rabbi’ İlahisi ve klibini yayınladı

Tıp doktorluğu, sağlık yöneticiliği ve müzisyen kimliği ile tanınan Dr. Hakan Bayraktar, kendi eseri olan ‘Güller Hürmetine Yakma Yâ Rabbi’ ilahisini ilk kez seslendirdi ve film tadında sinematik bir klibe imza attı.

Gönülleri titreten modern bir ilahi olması yanında son yirmi yıla damgasını vurarak kalıcı bir yer edinen ‘Yakma Ya Rabbi’ ilahisi 138 ülkede dinleyici kazanmış bir eser. Ayrıca YouTube ortamında en çok coveri yapılan ilahi olma özelliğini de taşıyor. Hakan Bayraktar’ın yeni bir kayıtla sunduğu ‘Yakma Ya Rabbi’ parçasının bestesi Hakan Bayraktar’a aranjesi Hakan Oral’a ait. Ses kayıtları ise duayen bir isim olan İhsan Apça ve ekibiyle İstanbul’da yapılmış. Gitarları Erdinç Şenyaylar, nefesli sazları Ertan Tekin’in icra ettiği eserde birçok marka isim ve icracı da var. Burak Bayraktar ve Mehmet Culfa’nın da oynadığı klibin yönetmenliğini Saddam Batman yapmış.

Gazze’de acıların dinmediği, dünyada zulüm, açlık, sefalet, hastalık, savaş ve felaketin var olduğu şu günlerde bu klibin sonunda Âmin diyeceğinizden eminiz.

“Yakma dediğim kuru bir ateş değil yürek yangınlarıdır, amansız ayrılıklar ve acılardır.” diyen Sanatçı Doktor Hakan Bayraktar’ın ‘Yakma Ya Rabbi’ ilahisi ve klibi tüm dijital platformlarla birlikte YouTube ortamında ilahi Aşkın Sesi YouTube kanalında yayında olup öncelikle sanat çevrelerinden oldukça beğeni kazanmış ve TRT Müzik başta olmak üzere vizyona girmiştir.

HAKAN BAYRAKTAR – GÜLLER HÜRMETİNE YAKMA YA RABBİ İlahisi ve klibi

https://youtu.be/MVP8Y2–z3I?si=QWBvm_RQKpmx6xh_

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ