Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Eskişehir’deki ikinci Kadir Şeker olayında son dakika gelişmesi!

Eskişehir’de eşi ile kızını sokak ortasında bıçaklayan Afganistan uyruklu Abdulkadir Ahmadi’yi engellemeye çalışırken bıçak kullandığı suçlamasıyla tutuklanıp, serbest bırakılan Tolga Daşkıran’ın yargılanmasında yeni gelişme yaşandı. Tolga Daşkıran, 5 yıllık hapis cezası onanınca tutuklandı…

26 Nisan 2024 tarihinde eklendi.
Eskişehir’deki ikinci Kadir Şeker olayında son dakika gelişmesi!

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı Emek Mahallesi Ertaş Caddesi’nde, geçen yıl 5 Şubat’ta Afganistan uyruklu Abdulkadir Ahmadi, sokak ortasında eşi Shannaz Nazari ve kızı Nasimgül Ahmadi’yi bıçakla yaraladı.

Bu sırada caddedeki Tolga Daşkıran (21) ve arkadaşı Hüseyin Şahin, kadınların çığlıklarını duyup, olaya müdahale etti.

Şahin de yere düşürdüğü Ahmadi tarafından ayak bileğinden bıçaklandı.Tolga Daşkıran ise çıkan arbedede Ahmadi’yi bıçakla yaraladı.

Gözaltına alınıp, tutuklanan Tolga Daşkıran, 3 gün sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Abdulkadir Ahmadi ise 6 gün sonra taburcu edilip, tutuklandı.

Eskişehir'deki ikinci Kadir Şeker olayında son dakika gelişmesi! - Resim : 1

“TÜRK ADALETİNE KALMIŞ”

Yapılan işlemlerin ardından cezaevine gönderilen Tolga Daşkıran, “Milletimize güvenimiz tam. Biz insanlık görevimizi yaptık. Geri kalan Türk adaletine kalmış. İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun. Hayatımın güzel noktasındayım. İnşallah çıkınca da hayatıma devam ederim” dedi.

Eskişehir'deki ikinci Kadir Şeker olayında son dakika gelişmesi! - Resim : 2

“BENİM OĞLUM BİR ŞEY YAPMADI, CAN KURTARDI”

Anne Nazire Kurt, “ Ben çok üzgünüm. Anne olarak ciğerim yanıyor benim. Benim oğlum hak etmedi. Bunu hak etmedi. Ben adalete güveniyorum ama 5 yılı hak etmedi benim oğlan. Benim oğlum bir şey yapmadı, can kurtardı. İki tane kadın kurtardı. Bu suçsa tamam artık bir şey demiyorum. İki kadın kurtardı, ne demek ya? Ben bir şey demiyorum. Adam öldürmedi benim oğlum? Hayat kurtardı” diye konuştu.

Aile, oğlunu cezaevine gönderirken gözyaşlarını tutamadı.

Kaynak: TV100

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ