Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Gazeteciler belediye başkan adaylarını iftar da buluşturdu

İstanbul’da gazetecilerin düzenlemiş olduğu iftar programında demokrasinin en güzel örneği sergilendi. Ataşehir’i yönetmek için yola çıkan partilerin belediye başkan adayları da biraraya gelerek ‘Birlik’ mesajı verdi…

02 Nisan 2024 tarihinde eklendi.
Gazeteciler belediye başkan adaylarını iftar da buluşturdu

DEMOKRASİNİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ SERGİLENDİ 

İstanbul Ataşehir’de gazetecilerin düzenlemiş olduğu iftar programında demokrasinin en güzel örneği sergilendi. Ataşehir’i yönetmek için yola çıkan partilerin belediye başkan adayları da biraraya gelerek ‘Birlik’ mesajı verdi.

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD), Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği (BMGB) ile Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği (Gassopder)  tarafından,  gazeteci meslektaşlarını biraraya getirmek amacıyla iftar programı düzenlendi.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ VE MESLEKİ BİRLİKTELİK GÜÇBİRLİĞİ 

Ataşehir’deki PASCO Restoran’da gerçekleştirilen iftar programı gazeteciler tarafından yoğun ilgi gördü.  İftar programında, Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Başkanı Ufuk Bulut, Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD) Başkanı Yavuz Yılmaz ve Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği (Gassopder)  Yaşar Kaba kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Konuşmacılar, derneğin kuruluş amaçlarının birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde gazetecilik mesleği ve meslektaşların sorunlarına çözümler üretmek olduğunu kaydetti.

Konuşmacılar, sorunların hızlı çözümü ve daha güçlü bir etkileşim için meslekle ilgili tüm STK ve temsilcileriyle birliktelik oluşturmaya devam edeceklerini de kaydetti. İftar programında hazır bulunan Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği Başkan Vekili Özner Berber, Başkan Yardımcısı Hikmet Akdoğan ve Yalova Temsilcisi Erden Aktoğu, gazetecilerin çalışma koşulları ve sorunları hakkında kısa bilgilendirmede bulundular.

4 PARTİNİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYINDAN “BİRLİK” SÖZÜ 

Program, ilginç buluşmaya da ev sahipliği yaptı. Ataşehir’i yönetmeye talip olan siyasi partinin belediye başkan adayları katılarak demokrasinin en güzel örneğini sergiledi. İftar programına, AK Parti Adayı Mustafa Naim Yağcı, İyi Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Ali Coşkun, Yeniden Refah Partisi Adayı Bülent Tüylü ve Memleket Partisi Adayı Reşat Şahin Öztürk de katılarak aynı masada birlikte oruçlarını açtı.

Programda birer teşekkür konuşması yapan belediye başkan adayları, amaçlarının daha güzel bir Ataşehir, yaşanabilir bir Ataşehir ve huzurlu bir Ataşehir için siyasi görüş farklılığı gözetmeksizin birlikte çalışacaklarını kaydettiler.

Diğer belediye başkan adayları ise daha önceden planlanan ve yoğun programları nedeniyle iftar programına katılamadıkları için üzgün olduklarını bildirdi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden program, toplu fotoğraf çekimiyle sone erdi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ