Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Gazetecilerden Kaymakam Tiryakiye ziyaret

İstanbul Anadolu yakasında görev yapan gazetecileri tek çatı altında toplayan Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği’nin (YGD) yöneticileri Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki’yi makamında ziyaret etti…

07 Aralık 2023 tarihinde eklendi.
Gazetecilerden Kaymakam Tiryakiye ziyaret

İstanbul Anadolu yakasında görev yapan gazetecileri tek çatı altında toplayan Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği’nin yöneticileri Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki’yi makamında ziyaret etti.

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD) yönetim ve üyeleri, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki kamu kurum ve kuruluş yöneticilerini ziyaretlerine devam ediyor.

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yılmaz ve başkan yardımcıları Özner Berber, Süleyman Aydınalp ile başkan yardımcısı ve Yükselen Türkiye Enstitüsü Başkanı Durmuş Çelen’i makamında kabul eden Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki, derneğin faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi veren Kaymakam Tiryaki, ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirterek, Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD) yönetimine başarılar diledi.

Ziyaret sonrası misafirlerini kapıya kadar uğurlayan Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki, Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD) yönetimiyle birlikte hatıra fotoğraf da çektirdi.

Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki Kimdir

1973 Denizli – Güney doğumlu olan Bahri Tiryaki, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni tamamladı.
Mülki İdare Amiri olarak Afyon-Bayat; Kars-Susuz; Burdur-Yeşilova; Giresun-Eynesil; Aydın-Germencik; İzmir-Menderes Kaymakamlıkları ve Şanlıurfa ile Aydın’ da Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
1998 yılında İngiltere Southampton ve Bournemouth şehirlerinde yabancı dil ve kamu yönetimi eğitimi aldı.
1999 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde “Türk Yönetim Sisteminde Özelleştirme Uygulamaları” yüksek lisans eğitimini ve 2008 yılında İngiltere’de University of Portsmouth’ ta Europcan Studies Bölümü’nde “Avrupa Birliği Ombudsmanlığı” üzerine ikinci yüksek lisans eğitimini tamamladı.
Çok iyi derecede İngilizce bilmekte olan Tiryaki, Belçika-Brüksel’de Avrupa Birliği kurumlarında iyi yönetişim ve Avrupa Birliği uygulamaları alanında; ABD University Of Davies’te iyi tarım uygulamaları ve tarıma dayalı endüstri uygulamaları alanında; ABD Las Vegas ve San Fransisco’ da jeotermal enerji kongresi ve jeotermal enerjiye dayalı elektrik üretimi uygulamaları alanında bilimsel toplantılara ve saha çalışmalarına katılmıştır.
2021 yılı Eylül ayından beri Maltepe Kaymakamlığı görevini yürüten Bahri Tiryaki evli olup, Emre ve Ege isimli iki çocuk babasıdır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ