Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Haluk Levent’i hedef alan Deniz Akkaya’ya 5 ayrı suçtan soruşturma

Deniz Akkaya hakkında, AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent’e yönelik iddiaları nedeniyle “Kamu Kurum ve Kuruluşlarını tahkir ve aşağılama”, “Yanıltıcı bilgiyi alenen yayma”, “Tehdit, hakaret ve iftira” suçlarından soruşturma açıldı…

09 Mart 2023 tarihinde eklendi.
Haluk Levent’i hedef alan Deniz Akkaya’ya 5 ayrı suçtan soruşturma

Eski manken Deniz Akkaya, AHBAP Derneği’nin kurucusu ve başkanı şarkıcı Haluk Levent’in ABD’de kara para aklamaktan yargılanan Sezgin Baran Korkmaz’la bir fotoğrafını paylaşarak çeşitli iddialarda bulunmuştu. Akkaya, Levent’i dolandırıcı olmakla itham etmişti.

5 AYRI SUÇTAN SORUŞTURMA

Akkaya’nın suçlamalarına karşı çıkan ve iddiaların ispatlanmasını isteyen Haluk Levent, suç duyurusunda bulunmuştu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Deniz Akkaya hakkında “Kamu Kurum ve Kuruluşlarını tahkir ve aşağılama”, “Yanıltıcı bilgiyi alenen yayma”, “Tehdit, hakaret ve iftira” suçlarından soruşturma açtı.

DAVA AÇILIRSA 13 YILA KADAR HAPSİ İSTENECEK

Habertürk’ün aktardığına göre; savcılık, bu soruşturma kapsamında Deniz Akkaya’nın ifadesinin alınması için kolluk kuvvetlerine müzekkere yazdı. Savcılık dava açarsa Deniz Akkaya, 5 ayrı suçtan toplam 13 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ