Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Hataylı Hamdi Alkan’ın hem memleketi hem canı gitti! “Beni affet”

Depremler sırasında yardım paylaşımları yapan Hamdi Alkan, annesini kaybetti. Yaşanan büyük felaketten dolayı annesini sessiz sedasız gömen Alkan bakın ne yazdı? Okuyanlar gözyaşlarını tutamadı…

19 Şubat 2023 tarihinde eklendi.
Hataylı Hamdi Alkan’ın hem memleketi hem canı gitti! “Beni affet”

Maraş depremi sonrası 10 ilde büyük yıkımlar yaşanırken, Türkiye’nin diğer illerden yardım seferberliği başlamıştı. Ünlülerin de yer aldığı yardım ekipleri bölgelere çok sayıda yardım ulaştırdı. Memleketi Hatay’da meydana gelen deprem Hamdi Alkanı da derinden üzdü. Ünlü oyuncu annesini kaybetti. Paylaşımı ise ciğerleri dağladı.

HEM MEMLEKETİ HEM CANI GİTTİ

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, memleketi Hatay’dan dolayı derin bir üzüntü yaşarken, kötü bir haber de annesinden geldi. Annesi Hilva Alkan’ın hayatını kaybettiğini paylaşan Alkan, durumu Survivor’daki kızı Zeynep Alkan’a da söylemedi.

alkan.jpg

“ANNEME VEDA…”

Sosyal medya hesabından annesinin vefat ettiğini “Anneme veda” paylaşımıyla duyurdu. Herkesi gözyaşlarına boğan o paylaşım çok sayıda yorum aldı.

“Anneme veda… Canım annem dün akşam vefat etti. Öylesine zor bir zaman ki… Anneciğim günlerdir akan gözyaşlarıma şimdi senin yokluğunun acısı eklendi. Aylardır yaşama tutundun. Memleketin Antakya depremde yıkıldı, yok oldu. Akranların, arkadaşların, tanıdıklar göçen binaların altında kaldı. Çıkabilenler şehirden göçtü. Çıkamayanlar, çıkarılamayanlar bu dünyadan göçtü. Sami amca öldü, Şaul amca öldü, Doktor Bessam öldü… Zahter kokulu Antakya öldü. Bunları fark etmeyeceğin bir hastalıkla yoğun bakımda uyuduğun için buruk bir mutluluk duydum, beni affet”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ