Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde skandal: CHP’ye oy vermeyen çalışanların listesi yapılıyor

Muhalefet destekçileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimden zaferle ayrılmasının ardından sosyal medyada skandal paylaşımlar yapmaya devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde görevli olan Hayriye Çelik, seçimlerde Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen vatandaşların listesini yaptıklarını açıkladı. Çelik yaptığı paylaşımda “CHP ilçe belediyelerimizde ya da büyükşehir belediyesinde çalışıp başka siyasi partiye koşturanların hepsinin listesini hazırlıyoruz. Acıma yok. Yok öyle hem belediyede çalışıp hem hainlik yapmak. Madem bu partiyi sevmiyorsun belediyesine de tenezzül etme, gir devlet kurumlarında çalış.” ifadelerini kullandı…

30 Mayıs 2023 tarihinde eklendi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde skandal: CHP’ye oy vermeyen çalışanların listesi yapılıyor

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu, 28 Mayıs pazar günü gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikinci turdan 52.18 oy oranıyla galip ayrılarak yeniden cumhurbaşkanı seçildi.

CHP Genel Başkanı ve Yedili Masa’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ise 47.82 oranında oy aldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanından skandal paylaşım

CHP yandaşları, Erdoğan’ın zaferinin ardından AK Parti seçmenini hedef alan paylaşımlara imza attı. Son olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde görevli olan Hayriye Çelik, seçimlerde Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen vatandaşların listesini yaptıklarını açıkladı.

“Başka siyasi partiye koşturanların hepsinin listesini hazırlıyoruz”

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Hayriye Çelik’in skandal açıklaması şöyle:

“Babası, annesi, abisi, ablası, kardeşi CHP ilçe belediyelerimizde ya da büyükşehir belediyesinde çalışıp başka siyasi partiye koşturanların hepsinin listesini hazırlıyoruz. Acıma yok. Bizim gönüllü arkadaşlarımızın hakkını yedirmeyeceğiz onlara. Yok öyle hem belediyede çalışıp hem hainlik yapmak. Madem bu partiyi sevmiyorsun belediyesine de tenezzül etme gir devlet kurumlarında çalış.”
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ