Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Kemal Kılıçdaroğlu ile görüntüleri çıkan AKP’li vekil savunmaya geçti: Karşılamadım, karşılaştık

AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, CHP heyeti ile birlikte Şanlıurfa’ya gelen Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşıladı. Akay’dan görüntüsünün sosyal medyada gündem olmasının ardından açıklama geldi…

12 Mart 2023 tarihinde eklendi.
Kemal Kılıçdaroğlu ile görüntüleri çıkan AKP’li vekil savunmaya geçti: Karşılamadım, karşılaştık

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu deprem bölgesindeki ziyaretlerine devam ediyor. Kılıçdaroğlu’nu Şanlıurfa’da karşılayanların arasında AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın da bulunması dikkat çekti.

AKP’li Akay’ın GAP Havalimanı’nda Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyetle yer alan fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu. Akay söz konusu fotoğraf karesine ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Akay Twitter paylaşımında şunları söyledi:

“Deprem nedeniyle bulunduğum memleketim Şanlıurfa’da, 9 Şubat 2023 tarihinde yapılacak olan ve 11 ili kapsayan OHAL ilanı için TBMM çalışmalarına katılmak üzere 8 Şubat günü 21.30 uçağıyla Ankara’ya dönüşüm esnasında, aynı zamanda CHP Genel Başkanı ve heyeti GAP Havalimanından özel jetle Hatay’a gitmek üzere bulunmaktayken ayaküstü selamlaştık, konu bundan ibarettir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ