Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Melih Yıldırım’ın yeni kitabı raflardaki yerini aldı: Satanik Külliyat

Genç yazar Melih Yıldırım kitaplarıyla okurlarının beğenisini kazanmaya devam ediyor…

08 Ağustos 2023 tarihinde eklendi.
Melih Yıldırım’ın yeni kitabı raflardaki yerini aldı: Satanik Külliyat

40 Kitap Yayınevi’nden çıkan ‘Satanik Külliyat’ kitabı ile okurlarıyla buluşan Yıldırım, yazarlık dünyasında güçlü kalemiyle okuyucuya ben buradayım diyor.

Yazar Melih Yıldırım, devamı gelecek olan yazarlık sürecine ‘Satanik Külliyat’ kitabı ile başlangıç yapmıştır. “Yeniçağa hazırlanmakta olan insanların aydınlığa ermeye gün geçtikçe yaklaştığı gerçeği reddedilemez” diyor genç yazarımız. Ve bu aydınlanmayı aydınlığı şöyle açıklıyor.

Melih Yıldırım: “LGBT bireylerine gereken anlayış ve hürriyeti tanıma, cinsiyet eşitliği, cinsel özgürlük, hayvan hakları, bilimsel ilerleyiş ve doğayı koruma bunların başlıca örneklerindendir. En önemli nokta ise toplumun riyakâr yapısını ortadan kaldırıp herkesin birbirine saygı ve anlayış gösterdiği, farklılıkların ise yargılanmadığı, gelişmiş bireylerin oluşturduğu toplumdur. Seçkinler ise toplumun geride kalmasına rağmen kendilerini kendi akıl ve mantıkları ile çağın ilerisine taşıyabilmiş bireylerdir. İnsanlığı ileriye taşıyacak olan ise kör imandan ziyade sorgulamak ve düşünmektir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ