Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Mirvan Bezgin kimdir?

Mirvan Bezgin kimdir, nereli, ne iş yapar?

26 Ekim 2023 tarihinde eklendi.
Mirvan Bezgin kimdir?

Mirvan Bezgin 1990 yılında Van’da doğdu. 2000 yılında Antalya’ya taşındı ve eğitim hayatına Antalya’da devam etti. 2006 yılında Nazime Baki Saatçioğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Akdeniz Üniversitesi Muhasebe Bilim Dalını, dönem birinciliği ile bitirdi. Mali Müşavir ruhsatını alarak bürosunu açtı. Halen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir faaliyetini devam etmektedir. E-Ticaret ve Lojistik Sektöründe önde gelen Uluslararası firmalara danışmanlık yapmaktadır. Konkordato Komiseri ve Bilirkişi Unvanlarına sahiptir.

Mirvan Bezgin 2021 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü “Geleneksel Kamu Yönetiminden Kamu İşletmeciliğine Geçiş” konusunda hazırladığı proje tezi ile yüksek lisansını tamamladı. Aynı dönem Süleyman Demirel Üniversitesi, İşletme Yöneticiliği Bölümü “Küreselleşmenin Türk kamu yönetimine etkileri” konusunda hazırladığı proje tezi ile çift daldan ve çift Üniversiteden Yüksek Lisanslarını tamamladı.

Mirvan Bezgin’in Vergi ve Sosyal güvenlik alanlarında çeşitli araştırma ve incelemeleri vardır. Sivil Toplum Kuruluşlarında üyeliği ve görevleri vardır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ