Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Olimpiyat eğitim kurumları başarınıza başarı katmaya devam ediyor

Gaziantep’te faaliyet gösteren OLİMPİYAT EĞİTİM KURUMLARI, yaz kursu kayıtlarını muhteşem avatajlarla duyurdu…

20 Mayıs 2024 tarihinde eklendi.
Olimpiyat eğitim kurumları başarınıza başarı katmaya devam ediyor

Gaziantep Karataş bölgesinde  faaliyet gösteren OLİMPİYAT EĞİTİM KURUMLARI, Yaz Kursu kayıtları için erken başvuru avantajı ile öğrenci alımlarına başladı.

Deneyimli eğitmen kadrosu ve hızla yükselen başarı grafiğiyle OLİMPİYAT EĞİTİM KURUMLARI, halkımızın ilgisini çekmeye devam ediyor.

OLİMPİYAT EĞİTİM KURUMU Müdürü Dilek KILIÇ; halkımızın göstermiş olduğu ilgiden dolayı gerçekten mutluyuz ve başarımızı kanıtladığımızı görmek bize onur veriyor açıklamasını yaptı.

“Tembel öğrenci yoktur, harekete geçirilemeyen öğrenci vardır.” sloganı ile öğrenciyi tüm öğrenme süreçlerinde motive etme ilkesiyle çalışmaktayız. Her öğrencinin “özel” olduğunun bilincinde olup ona göre bir koçluk programı uygulamaktayız.

Özgüveni yüksek, başarılı, çalışkan, çevresine ve tüm insanlara saygılı, davranışlarının sorumluluğunu bilen bireyler yetiştirmekteyiz. Öğrencilerimize düşünme, sorgulama, üretme, analiz ve sentez yapabilme yeteneklerini kazandırmaktayız.

Okuduğunu anlama, yorumlama, sebep sonuç ilişkisi kurma yeteneğinin oluşması ve gelişmesi için kitap okumaya özel bir önem vermekteyiz.

Personelimiz güler yüzlü, misafirperver, kibar olup idealist eğitimcilerdir. Eğitim işinin hassaslığının farkında olup alanlarında uzmanlaşmışlardır. Hedefimiz, dinamik ve tecrübeli kadromuzla geleceğe yön verecek öğrenciler yetiştirmektir.

Bugüne kadar en güzel yerleri kazandırdığımız binlerce öğrencimiz, hizmet ve kalitemizin en güzel göstergeleridir. Olimpiyat Eğitim ailesinde sizleri de görmek bizi mutlu edecektir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ