Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

‘Ülkücü tavır’ harekete geçiyor

Gazeteci Sedat Bozkurt, Ülkü Ocakları’nın eski genel başkanlarından oluşan ‘Ülkücü tavır’ platformunun CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemek için harekete geçtiğini aktardı: “Hedeflerinde sadece Erdoğan ile AKP yok, MHP yönetimi de var.”

12 Mart 2023 tarihinde eklendi.
‘Ülkücü tavır’ harekete geçiyor

Kısa Dalga yazarı Sedat Bozkurt, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine yaklaşık iki ay kala eski Ülkü Ocakları genel başkanlarından oluşan ‘Ülkücü tavır‘ platformunun da harekete geçtiğini anlattı.

MHP’den ihraç edilen ya da istifa edip herhangi bir parti çatısı altına girmeyen isimlerden oluşan bu grubun Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın karşısındaki en güçlü adayı desteklemek için prensip kararı aldığını aktaran gazeteci, şöyle devam etti:

“Türkiye genelinde ülkücülerin Kılıçdaroğlu’na oy vermelerini sağlamaya çalışacaklar. Bunun için de ellerinde çok güçlü bir gerekçe de var; MHP içinde ciddi kırılma yaratan eski yol arkadaşları Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’e yapılan suikast ve bunu çözme sözü veren Kılıçdaroğlu. Bir hafta sonra Ankara’da toplanacak olan Platform, seçime kadar kullanacakları zeminleri belirleyecek, medyayı kullanmayı ya da il il, ilçe ilçe dolaşmayı karara bağlayacaklar. Hedeflerinde sadece Erdoğan ile AKP yok, MHP yönetimi de var.”

Yazının tamamı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ