Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Yazdığı Kitabı Öğrencileri İle Paylaştı

Eğitimci-Yazar Lerzan Çelik, aynı zamanda Beden Eğitimi öğretmenliği yaptığı Şehit İlhan Varank Ortaokulu’nun “Yaratıcı Yazarlık” egzersizi öğrencilerinin davetiyle ilk eseri üzerine bir söyleşi için bir araya geldi…

19 Ekim 2023 tarihinde eklendi.
Yazdığı Kitabı Öğrencileri İle Paylaştı

Aynı zamanda hem anne hem öğretmen hem de iyi bir okur olan Çelik, minik okur severlerle ilk yayınlanan kitabı üzerine merak edilen her soruya verdiği sıcak cevaplarla akıllarda kalan çok keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Çelik, salona girerken bile yaşadığı o heyecanı gözleri dolu bir şekilde ifade etmeye çalışırken minik kalplere dokunabilmiş olmanın mutluluğunu yaşadı.

İlk hikâyelerini annelerinden dinlesinler diye yola çıktığı bu serüvende, hikâyelerinin kahramanlarını da el emeği ile örüp taçlandırmış olması gözlerden kaçmadı.

Hikâyelerinin kahramanlarını seçerken de yine kendi merak ettiklerinden yola çıktığını ifade eden Yazar Lerzan Çelik, her kahramanın ayrı bir özelliğini açığa çıkaracak şekilde olay örgüsünü oluşturduğunu vurguladı.

Minik okuyucularının minik dünyalarındaki kocaman soru işaretlerini, meraklarını keyifli bir şekilde gidermeye çalışacağını belirten Çelik; bu güzel ortamı sağlayan “Yaratıcı Yazarlık” öğrencilerine ve bu kitabın oluşumuna oldukça destek veren, “Bunu sadece kendi çocuklarınıza okuyamazsınız, bütün çocuklar okumalı bu hikâyeyi.” diyerek yüreklendiren Değerli Meslektaşı Metin Aydın’a da can-ı gönülden teşekkür ediyorum”dedi.

Daha sonra minik okurlarının imza istekleriyle söyleşiyi keyifle sonlandırdı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ