Reklam
Reklam

SON DAKİKA

Spot Haberler

Zeynep Bastık’ın doğum gününe katılmıştı: Kobra Murat kazandığı ücreti açıkladı

Geçtiğimiz aylarda Zeynep Bastık‘ın roman konseptli doğum günü partisine katılan Kobra Murat partiden kazandığı ücreti açıkladı…

30 Nisan 2024 tarihinde eklendi.
Zeynep Bastık’ın doğum gününe katılmıştı: Kobra Murat kazandığı ücreti açıkladı

Zeynep Bastık’ın roman konsepti doğum günü partisi geçtiğimiz aylarda gündem olmuştu. Partiye katılan şarkıcı Kobra Murat şarkılar söyleyerek katılanları eğlendirmişti.

Paylaşımlarıyla ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Kobra Murat, Aramızda Kalmasın programına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri açıklayan şarkıcı, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı Zeynep Bastık’ın doğum gününden kazandığı ücreti de açıkladı.

“80 BİN LİRA VERDİLER”

Şarkıcı Zeynep Bastık’ın doğum günü partisine katılan Kobra Murat çok güzel ağırlandığını belirterek partiden kazandığı ücreti ise şöyle açıkladı:

“Partide olan herkes pırlanta gibiydi. Ben normalin iki katı, üç katı para istedim. Bulgaristan’dan geldim aşırı yorgundum. Parti için bana 80 bin lira para verdiler. Ben partinin başından sonuna kadar şarkı söyleyip dans ettim.

“BU PARTİ İŞ KAPISI AÇTI”

Murat, “Ben işlere genelde 20 bin- 30 bin- 40 bin liraya gidiyorum. Bu parti bana iş kapısı açtı. Bunu gören sosyete aynısını istiyor. ‘Zeynep Bastık gibi benim yeğenimin de doğum gününü kutlar mısın’ diyorlar.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ